سوالات متداول

سوالات متداول

افزایش سن مهمترین علت پیری پوست با منشاء داخلی و قرار گیری در معرض نور آفتاب و سیگار کشیدن اصلی ترین علل خارجی پیری پوست محسوب می شوند.

فرمولاسیون و طراحی محصولات گروه آردن اکسپرتیج بر اساس نیازهای پوستی گروه سنی بالای 40 سال می باشد، ولی پزشکان و مشاورین توانمند حوزه پوست با علم به نیاز پوستی و فرمولاسیون محصول موردنظر می توانند بر حسب مورد این محصولات را جهت گروه سنی پایین تر نیز توصیه نمایند.

استفاده از کرم دور چشم برای پوست کل صورت مانعی ندارد. ولی توصیه می شود از کرم مغذی و ضدچروک آردن اکسپرتیج استفاده شود .

روشی که به عنوان یکی از دستورالعمل های اصلی جهت تعیین میزان حفاظت فرآورده های ضدآفتاب در برابر اشعه UVA در اتحادیه اروپا (EU) ارائه گردیده است . بر اساس محاسبات و استفاده از دستگاه های تخصصی در نهایت محصول ضدآفتاب دارای یک ستاره ، کمترین و پنج ستاره دارای بیشترین محافظت در برابر UVA می باشد. ضدآفتاب آردن اکسپرتیج در این ارزیابی توانسته است به 4 ستاره که نشان دهنده میزان بالای محافظت در برابر UVA می باشد، دست یابد.

بارداری، مصرف طولانی مدت داروهای ضد بارداری، قرار گرفتن در معرض نور خورشید و التهابات پوستی از مهمترین علل ایجاد و تشدید این بیماری پوستی می باشند.

خیر . مهمترین ترکیب استفاده شده در محصولات روشن کننده آردن اکسپرتیج بوتیل رزورسینول می باشد که دارای اثرات بازدارندگی بسیار قوی بر فعالیت آنزیم های موثر در فرایند تولید ملانین بوده و با جلوگیری از تولید و نیز کاهش لک های پوستی، سبب افزایش یکنواختی و شفافیت پوست می شود و برای استفاده روزانه در محصولات مراقبت از پوست مناسب می باشد. آزمایشات اثربخشی صورت گرفته نشان دهنده عملکرد بسیار موثر این ماده در کنترل پیگمانتاسیون پوستی می باشد.

بله . استفاده از پن برای شستشوی روزانه صورت و بدن مانعی ندارد ولی اصولاً پن روشن کننده برای مقطعی که از سرم و یا کرم روشن کننده آردن اکسپرتیج استفاده می شود توصیه می شود. باید به این نکته نیز توجه داشت که اگر با شستشوی بیش از حد پوست با پن احساس خشکی و کشیدگی بر روی پوست ایجاد شد باید مصرف آن را به یک روز در میان کاهش داد .

افراد با انواع پوست ها می توانند از این ضدآفتاب استفاده نمایند. این کرم علاوه بر محافظت از پوست در برابر کلیه پرتوهای مضر نور خورشید، سبب کاهش لک ها و تیرگی های ناشی از قرارگیری در معرض آفتاب و افزایش سن گردیده، با خنثی سازی عملکرد رادیکال های آزاد و همچنین تقویت ساختار پوست به از بین رفتن چروک های سطحی پوست کمک شایانی می نماید.

جهت از بین بردن لک های مقاوم به درمان به مدت 12 هفته صبح ها و شب ها، از سرم روشن کننده آردن اکسپرتیج بطور مستقیم بر روی لک های تیره استفاده کرده و پس از پایان مدت زمان استفاده از سرم، جهت حفظ اثر محصول و جلوگیری از بروز مجدد لک های پوستی از کرم روشن کننده آردن اکسپرتیج بصورت نامحدود استفاده نمایید. بطور همزمان می توانید از پن روشن کننده آردن اکسپرتیج جهت شستشوی محل لک ها استفاده نمایید.