درباره ما

آردن اکسپرتیج

پیری پوست فرآیندی است که از دهه سوم زندگی آغاز می شود و در دهه چهارم شدت و نمود بیشتری یافته و در دهه های ششم و هفتم به اوج خود می رسد. افزایش طبیعی سن مهمترین علت پیری پوست با منشاء داخلی و قرارگیری در معرض نور آفتاب و سیگار کشیدن اصلی ترین علل خارجی پیری پوست محسوب می شود.

تغییرات ایجاد شده ناشی از پیری پوست به طور عمده مشتمل بر دو دسته، تغییرات ساختمانی و تغییرات ظاهری می باشد. برخی از این تغییرات شامل نازک شدن اپیدرم، هیپرپیگمانتاسیون های ناشی از نور آفتاب (لک)، کاهش بافت های الاستیک درم (افتادگی پوست) و سایر تغییرات پوستی در بافت های همبندی و عضلانی و تغییرات غضروفی استخوانی می باشد. از نتایج این تغییرات نیز می توان به کاهش استحکام و افتادکی پوست، کاهش حساسیت پذیری حسگرهای پوست و از مهمترین آنها به کاهش ضخامت لایه چربی در بافت زیرجلدی و در نتیجه آسیب پذیری بیشتر پوست اشاره نمود. صورت و گردن و در مرحله بعدی پشت دستها، شایعترین محل بروز تغییرات ناشی از پیری پوست محسوب می گردند. از آنجا که بروز و ایجاد هر یک از عوارض ناشی از پیری پوست، زیبایی پوست را خصوصا در خانم ها به شدت متاثر می سازد، استفاده از فرآورده های تخصصی مراقبت از پوست با قدرت کارایی بالا، عملکرد چندگانه و کارآمد در کنار انجام سایر روشهای تخصصی ویژه متخصصین پوست و مو به منظور جلوگیری و رفع عوارض و علائم ناشی از پیری پوست امری ضروری و اجتناب ناپذیر است.

از این رو لابراتوار پارس حیان به عنوان واحد پیشرو در صنعت آرایشی و بهداشتی کشور برای اولین بار در ایران گروهی از محصولات تخصصسی مراقبت از پیری پوست را با نام آردن EXPERT AGE به بازارعرضه نموده است و این بار با تکمیل سبد محصولات تخصصی خود، خدمتی دیگر به هموطنان عرضه نموده است.

Ardene EXPERT AGE، زیر گروهی از برند آردن می باشد که شامل تنوع گسترده ای از محصولات تخصصی می باشد که با دارا بودن عملکرد درمانی و مراقبتی، بطور همزمان و برطبق آخرین تکنولوژی روز دنیا بر طبق نیازهای مصرف کنندگان ایرانی، بر پایه سه دهه تجربیات و فعالیتهای لابراتوار پارس حیان و تحقیقات مستمر و طولانی با استفاده از تکنولوژی نانوکپسول ها، نانو و سلولهای بنیادی به بازار عرضه گشته است.

درباره پارس حیان

شرکت پارس حیان، به عنوان یکی از رهبران خاورمیانه در حوزه محصولات آرایشی و بهداشتی، نقشی اصلی را در بهبود سطح دسترسی مصرف کنندگان به این محصولات ایفا می کند. لابراتوار های پارس حیان درجهت ارتقاء وضعیت سلامت جامعه، بیش از ۳۰۰ محصول درمانی متنوع و مراقبت شخصی، مانند محصولات مراقبت از پوست، مو و دندان، که قادر به رقابت در بازار بین المللی هستند، را تولید می کند.

شرکت پارس حیان توسط دو نفر از دانشمندان سرشناس، محقق و اساتید دانشگاه، سرکار خانم ها دکتر رقیه گلوبندی و دکتر زهرا گلوبندی در سال ۱۳۶۱ تاسیس گردید.

از بین حدود ۱۰۰۰ نفر نیروی استخدامی در این شرکت، بیش از ۷۰۰ نفر در بخش بازاریابی و فروش مشغول به کار هستند.

سبد محصولات شامل ۲۵۰ محصول می باشد، که زیر مجموعه ۱۱ برند هستند.

ما بیش از ۳۰۰۰۰ نقطه فروش، شامل داروخانه ها، فروشگاه های لوازم آرایشی و فروشگاه های زنجیره ای را با بیش از ۸۰ درصد پوشش می دهیم.

300+
محصول
35+
سال تجربه
30000
نقطه فروش
1000
نیروی انسانی

برند آردن در سال ۱۳۷۰ تولید شد و اولین خط تولید محصولات آرایشی و بهداشتی در بازار ایران بوده که در تولید کرم ضد آفتاب پیشگام بوده است. آردن جایگاه خود را در میان برند های معروف در ایران و مصرف كنندگاني كه ديد حرفه اي و علمي تر نسبت به محصولات مراقبتی، بهداشتي و درماني پوست را داشتند، حفظ کرده است و از جایگاه قابل توجهی در میان مشتریان وفادار نیز برخوردار است. گروه های هدف آردن، همه گروه های سنی و جنسیت ها هستند. برند آردن شامل چهار زیر برند می باشد: